See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w roku 2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w roku 2025” 2. Zamówienie obejmuje: Sprzątanie budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
Vorherige Bekanntmachung: 572024-2024
Interne Kennung: EZP.2610.54.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung