800326-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Modernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace stavby pro vydání stavebního povolení (DSP) včetně zajištění všech podkladů a projednání s orgány statní správy a samosprávy k vydání stavebního povolení, zpracování dokumentů a zajištění činnosti koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, a včetně výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby. Součástí díla je rovněž zejména: - zpracování projektové dokumentace stavby - zpracování vyplněné žádosti o stavební povolení, včetně všech vyžadovaných podkladů a příloh; - zpracování podkladů pro zadávací řízení na realizaci stavby v potřebném množství a podobě (zvláštní technické podmínky a soupis prací dle vyhl. č. 169/2016 Sb., v platném znění); - certifikát o shodě vydaný notifikovanou osobou pro subsystémy řízení a zabezpečení, energie a infrastrukturu v souladu se směrnicemi Evropské komise a Rady o interoperabilitě konvenčního železničního systému a vydá objednateli ES prohlášení o shodě pro jednotlivé subsystémy, jehož přílohou bude kopie certifikátu o shodě. - vytvoření 3D elektronické vizualizace celé Stavby včetně jeho fázování s ohledem na POV. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung61718025/D9
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace stavby pro vydání stavebního povolení (DSP) včetně zajištění všech podkladů a projednání s orgány statní správy a samosprávy k vydání stavebního povolení, zpracování dokumentů a zajištění činnosti koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, a včetně výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby. Součástí díla je rovněž zejména: - zpracování projektové dokumentace stavby - zpracování vyplněné žádosti o stavební povolení, včetně všech vyžadovaných podkladů a příloh; - zpracování podkladů pro zadávací řízení na realizaci stavby v potřebném množství a podobě (zvláštní technické podmínky a soupis prací dle vyhl. č. 169/2016 Sb., v platném znění); - certifikát o shodě vydaný notifikovanou osobou pro subsystémy řízení a zabezpečení, energie a infrastrukturu v souladu se směrnicemi Evropské komise a Rady o interoperabilitě konvenčního železničního systému a vydá objednateli ES prohlášení o shodě pro jednotlivé subsystémy, jehož přílohou bude kopie certifikátu o shodě. - vytvoření 3D elektronické vizualizace celého projektu včetně jeho fázování s ohledem na POV. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.