800336-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem i zabudową.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego podnośnika koszowego na podwoziu samochodowym dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie wraz z wyposażeniem i zabudową szczegółowo opisana w OPZ - zał. nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.