2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie, wsparcie techniczne i rozwój systemu finansowo-księgowego Quorum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest utrzymanie i rozwój systemu Quorum, poprzez świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego następujących usług: udzielania licencji na moduły Systemu, utrzymania Systemu, asysty merytorycznej, rozwoju Systemu. Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 646488-2025
Interne Kennung: 188/2025/BDG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.