800421-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracji systemów szpitalnych w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP35/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracji systemów szpitalnych w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP35/2025
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych, poprawa bezpieczeństwa danych i integracja systemów szpitalnych w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o. o. w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO. 2. Celem projektu jest kompleksowa cyfryzacja procesów medycznych i administracyjnych oraz usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej w Szpitalu poprzez rozbudowę i integrację systemu informatycznego świadczeniodawcy (SSI) oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa. 3. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: a. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy: obejmuje dostawę sprzętu i oprogramowania niezbędnego do rozbudowy eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe funkcjonalności oraz Modułu EDM o kolejne dokumenty. b. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki: obejmuje dostawę narzędzia do digitalizacji dokumentacji medycznej. c. Działania zwiększające poziom bezpieczeństwa: dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu niezbędnego do zapewnienia odpowiedniego poziomu zabezpieczenia placówki przed cyberzagrożeniami. d. Wdrożenie rozwiązań AI zgodnych z dokumentacją Centrum eZdrowia wraz z rozbudową niezbędnej infrastruktury służącej wymianie danych i obrazów z Platformą Usług Inteligentnych. 4. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający informuję, iż złożył wniosek o uzyskanie dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy - Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. 5. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ (zwany dalej OPZ). 6. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ wzór umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 5.1. W celu potwierdzeni, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zmawiającego wymagania, Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia wraz z ofertą dla: 5.1.1. Serwer aplikacyjny:  Certyfikat ISO 14001 dla producenta serwera  Deklarację zgodności CE dla serwera  Oferowane serwery muszą zawierać informacje dotyczące ponownego użycia i recyklingu, nie mogą zawierać farb i powłok na dużych plastikowych częściach, których nie da się poddać recyklingowi lub ponownie użyć. Wszystkie produkty zawierające podzespoły elektroniczne oraz niebezpieczne składniki powinny być bezpiecznie i łatwo identyfikowalne oraz usuwalne. Usunięcie materiałów i komponentów powinno odbywać się zgodnie z wymogami Dyrektywy WEEE 2012/19/EU – na potwierdzenie spełnienia w/w wymagań Wykonawca składa oświadczenie producenta w tym zakresie, 5.1.2. Serwer bazodanowy  Certyfikat ISO 14001 dla producenta serwera  Deklarację zgodności CE dla serwera  Oferowane serwery muszą zawierać informacje dotyczące ponownego użycia i recyklingu, nie mogą zawierać farb i powłok na dużych plastikowych częściach, których nie da się poddać recyklingowi lub ponownie użyć. Wszystkie produkty zawierające podzespoły elektroniczne oraz niebezpieczne składniki powinny być bezpiecznie i łatwo identyfikowalne oraz usuwalne. Usunięcie materiałów i komponentów powinno odbywać się zgodnie z wymogami Dyrektywy WEEE 2012/19/EU – na potwierdzenie spełnienia w/w wymagań Wykonawca składa oświadczenie producenta w tym zakresie. 5.1.3. Macierz dyskowa  Certyfikat ISO 14001 dla producenta macierzy  Deklarację zgodności CE dla macierzy
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE DOTYCZY