80048-2026 - Ergebnis
Tschechien – Blutersatzmittel und Perfusionslösungen – Léčivé přípravky s obsahem roztoků pro parenterální výživu a tukových emulzí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLéčivé přípravky s obsahem roztoků pro parenterální výživu a tukových emulzí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem roztoků pro parenterální výživu a tukových emulzí po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung122/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1
Interne Kennung122/2025 - část 1
LosLOT-0003
TitelČást 3
Interne Kennung122/2025 - část 3
LosLOT-0002
TitelČást 2
Interne Kennung122/2025 - část 2