800516-2025 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – „Ubezpieczenie mienia przynależnego do Zakładu Czajka w ramach Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania częściowe”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Ubezpieczenie mienia przynależnego do Zakładu Czajka w ramach Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania częściowe”
BeschreibungUbezpieczenie mienia przynależnego do Zakładu Czajka w ramach Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania częściowe: Zadanie częściowe numer 1: Ryzyko 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk majątku przynależnego do Zakładu Czajka. Ryzyko 2 – Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii i uszkodzeń należących do Zakładu Czajka. Ryzyko 3 – Ubezpieczenie nadwyżkowe ryzyko terroryzmu i sabotażu. Zadanie częściowe numer 2: Ryzyko 1 - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk składającego się na instalację ściekową: Tunel pod dnem Wisły wraz z nowymi kolektorami ściekowymi oraz uzupełniającą instalację do transferu ścieków łącząca obiekty zlokalizowane na ul. Farysa i ul. Świderskiej.
Vorherige Bekanntmachung471167-2025
Interne Kennung00369/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie częściowe numer 1
BeschreibungZadanie częściowe numer 1: Ryzyko 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk majątku przynależnego do Zakładu Czajka. Ryzyko 2 – Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii i uszkodzeń należących do Zakładu Czajka. Ryzyko 3 – Ubezpieczenie nadwyżkowe ryzyko terroryzmu i sabotażu. (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung00369/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025 zad.1
LosLOT-0002
TitelZadanie częściowe numer 2
BeschreibungZadanie częściowe numer 2: Ryzyko 1 - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk składającego się na instalację ściekową: Tunel pod dnem Wisły wraz z nowymi kolektorami ściekowymi oraz uzupełniającą instalację do transferu ścieków łącząca obiekty zlokalizowane na ul. Farysa i ul. Świderskiej. (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung00369/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025 zad.2