2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz koupaliště a sauny v Juliánově, Brno-Židenice
Beschreibung: Předmětem koncese je zajištění sezónního provozu koupaliště, celoročního provozu sauny, poskytnutí doprovodných služeb (mj. gastro), a zabezpečení dalších volnočasových aktivit a plnění, vše v požadované kvalitě. Součástí koncese je i celková správa areálu koupaliště/sauny. Blíže viz podmínky popsané níže v ZD a dále návrh smlouvy, který tvoří přílohu č. 6 ZD. Rozsah plnění koncese odpovídá dlouhodobému provozu rekreačního areálu (koupaliště a sauny), včetně zajištění doprovodných služeb a celkové správy areálu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98332000 Dienstleistungen von Heilbädern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 92600000 Dienstleistungen im Sport, 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1