800643-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Remont, przebudowa i nadbudowa budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont, przebudowa i nadbudowa budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 28 obejmujących remont, przebudowę, nadbudowę budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ tj. między innymi Załącznik nr 1 do SWZ, dokumentacja projektowa, STWiORB, decyzje, uzgodnienia, opinie, projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego (projekt umowy).
Vorherige Bekanntmachung609187-2025
Interne KennungZP/PN/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212322 Bau von Theatern, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 28 wraz z dostawą i montażem sprzętu i wyposażenia technicznego w tym mechaniki sceny, sprzętu elektroakustycznego oraz oświetlenia scenicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. Nr 1 oraz pozostałe załączniki do niniejszej SWZ stanowiące integralną część dokumentacji przetargowej tj. między innymi dokumentacja projektowa, STWiORB, decyzje, uzgodnienia, opinie, projekt umowy.