2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na trasie Hajnówka – Hajnówka przez Czyże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowgo na linii Hajnówka - Hajnówka przez Czyże
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii Hajnówka - Hajnówka przez Czyże