See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting Nieuwe Natuur N2000 Maasduinen-Schandelo
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de realisatie inrichting nieuwe natuur van eigendommen van de Provincie Limburg en de gemeente Venlo gelegen binnen het nationaal natuurnetwerk in (en aangrenzend of gerelateerd aan) het Natura 2000-gebied Maasduinen-gemeente Venlo. De percelen liggen verspreidt door het gebied in de gemeente Venlo. Aan deze indicatie/omschrijving kunnen door Inschrijvers geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: T95152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 0
800676-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Inrichting Nieuwe Natuur N2000 Maasduinen-Schandelo
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: T95152
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 0