See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów i części do przenośników zgrzebłowych różnego typu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 534780-2025
Interne Kennung: 49/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa członów do przenośnika zgrzebłowego Grot-850 (pakiet 8 pozycji) w łącznej ilości 30 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa zastawek do przenośnika zgrzebłowego podścianowego PZP Kobra (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 15 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa rynien do przenośnika zgrzebłowego PSZ-850 NOWOMAG 1,75 (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa kadłubów napędu do przenośnika zgrzebłowego PZP KOBRA według rys. PZP-21.01.01.00-2.2 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa siłowników przesuwu ø135/ø100x1000 do urządzenia UPP-1 według rys. nr H-123-00/2 lub równoważnych w ilości 8 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Dostawa dźwigni kompletnych prawych lub lewych do urządzenia przekładkowego UPZP-1200 Nowomag według rys. NUPZP 12.25-02.05.01 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa uchwytów dźwigni prawych lub lewych do urządzenia przekładkowego UPZP-1200 Nowomag według rys. NUPZP 12.31-02.02 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Dostawa siłowników ø120/80x300 do urządzenia przekładkowego UPZP-1200 NOWOMAG według rys. P20.1100-16 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Dostawa prowadnic 875 do przenośnika zgrzebłowego PSZ-850 NOWOMAG 1,75 według rys. NS85-TKS-64.02 lub równoważnych w ilości 2 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Dostawa stóp kompletnych prawych lub lewych do urządzenia przekładkowego UPZP-1200 Nowomag według rys. NUPZP 12.25-02.05 lub równoważnych w ilości 4 szt.
Interne Kennung: 49/PM/25 - Zadanie 10