See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienst Werken: Raamovereenkomst vernieuwen en aanleggen van stoepen 2026 met mogelijke verlenging voor 2027, 2028 & 2029
Beschreibung: De toestand van de stoepen verkeren in diverse straten in een slechte staat. De gemeentelijke regie is met het huidige personeelsbestand niet in staat om alle herstellingen uit te voeren. De bedoeling van deze raamovereenkomst is werken uit te voeren met een min. van 8 m² tot het aanleggen van stoepen voor een volledige straat. De volgorde van uit te voeren werken zal het CBS nog moeten bepalen.
Interne Kennung: PPP00M-5033/5389/25/197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233161 Bau von Fußwegen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25/197_1