2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Wieluń".
Beschreibung: Opracowanie kompletnej Dokumentacji Projektowej Budynku, wraz z reprezentowaniem Zamawiającego w złożeniu prawidłowego i kompletnego wniosku o wydanie z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę dla Budynku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawy Prawo budowlane oraz ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym w szczególności zgodnie z przepisami art. 103 ww. ustawy Prawo zamówień publicznych, w oparciu o postanowienia Regulaminu Konkursu i dokumentację konkursową, stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszej Umowy, koncepcję wyłonioną w Konkursie, z uwzględnieniem zaleceń pokonkursowych Sądu konkursowego oraz Zaleceń Zamawiającego oraz inne Usługi.
Interne Kennung: S.270.5.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste