See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af kontrakt vedrørende bestandsgående flishugning i Jylland
Beschreibung: Udbuddet omfatter udførelse af bestandgående flishugning, udtransport og levering af flis i lastvognscontainere eller på depotplads ved bilfast vej.
Interne Kennung: 25/04363
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delkontrakt 1: Jylland – primært Midt- og Vestjylland
Beschreibung: Ydelsen omfatter udførelse af bestandsgående flishugning, udtransport og levering af flis i lastvognscontainere eller på depotplads ved bilfast vej.
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Delkontrakt 2: Jylland - primært Thy, Vendsyssel og Himmerland
Beschreibung: Ydelselsen omfatter udførelse af bestandsgående flishugning, udtransport og levering af flis i lastvognscontainere eller på depotplads ved bilfast vej.
Interne Kennung: 2-1