See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie wykonawcze nr 1 do umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach FENG
Beschreibung: Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach FENG. 1. Zamawiający w ramach niniejszego Zaproszenia planuje zlecenie przygotowania i przeprowadzenia maksymalnie: • 120 kontroli w trakcie realizacji projektu, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu projektu; • 0 kontroli trwałości.
Interne Kennung: p/223/DK/2024_wyk. 1 FENG
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79313000 Leistungsüberprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: p/223/DK/2024_wyk_1_FENG