See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy, 2) w części nr 2 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załączniku nr 2.1 – 2.2 – Formularz asortymentowo – cenowy (FAC) oraz w Załączniku nr 3 do Zaproszenia - Projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załączniku nr 2.1 – Formularz asortymentowo – cenowy (FAC) oraz w Załączniku nr 3 do Zaproszenia - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse