See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślenice
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów
Vorherige Bekanntmachung: 576804-2025
Interne Kennung: BZP/271/85/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 3
Beschreibung: Usługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Bulina, Chełm, Droginia, Łęki, Osieczany, Poręba, Trzemeśnia, Zasań, Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0002
Titel: Miasto Myślenice
Beschreibung: Usługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie miasta Myślenice Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2
Beschreibung: Usługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Zawada, Borzęta, Polanka Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Usługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Jasienica, Bysina Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Usługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Krzyszkowice, Jawornik, Głogoczów, Bęczarka Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 5 do SWZ
Interne Kennung: Część 5