See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering van autoladders
Beschreibung: De zones beogen autoladders met een reikhoogte van minstens 30 m aan te kopen, met daaraan bevestigd een korf en plateau die zo zijn ontwikkeld dat alle hulpverleners in alle omstandigheden op een veilige manier kunnen werken en tevens dat het slachtoffer op een veilige manier kan worden geëvacueerd. De korf moet zowel aan de rechterkant als aan de linkerkant (van een gebeurlijk smalle straat) tot bij het raam of het terras in de hoogte kunnen reiken. Voor de zone zijn van essentieel belang: *) de wendbaarheid van de korf en *) de bereikbaarheid -voor alle hulpverleners- van ramen en terrassen op hoger gelegen verdiepingen. De zones zijn dus op zoek naar een autoladder die aan bovenstaande vereisten voldoet. Bijkomende vereiste is dat de autoladder een vaste achteras heeft omdat het voertuig dan makkelijker te besturen en makkelijker hanteerbaar is in relatief smalle straten. Een meedraaiende achteras heeft voor de zones geen meerwaarde. In de technische vereisten (zie verder) zijn deze essentiële vereisten mee opgenomen. De raamovereenkomst wordt gesloten met één deelnemer, overeenkomstig art. 43, §4 Wet Overheidsopdrachten. Brandweer Zone Rand wenst onder de voorwaarden van een occasioneel gemeenschappelijke overeenkomst (OGO) samen met de hieronder opgesomde afnemers (‘klanten’) een raamovereenkomst af te sluiten. De raamovereenkomst wordt uitgevoerd door middel van het plaatsen van op de raamovereenkomst gebaseerde opdrachten ('deelopdrachten' of 'bestellingen') naargelang van de werkelijke behoeften, zonder verbintenis voor de af te nemen hoeveelheden vanwege de aanbestedende overheid of entiteiten in wiens naam en voor wiens rekening de raamovereenkomst wordt geplaatst. Elke bestelling wordt als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. Alle in dit bestek vermelde hoeveelheden zijn louter indicatief. Zij binden de aanbestedende overheid of de entiteiten in wiens naam en voor wiens rekening de raamovereenkomst wordt geplaatst op geen enkele wijze. De opdrachtnemer kan geen enkel recht putten uit de eventueel vermelde hoeveelheden. De opdrachtnemer kan geen schadevergoeding of welke andere vergoeding dan ook eisen indien deze indicatieve hoeveelheden niet worden bereikt of worden overschreden. Leveringsplaats: in onderling overleg te bepalen met de respectievelijke afnemers ('klanten').
Interne Kennung: PPP14B-93/5098/2025/08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De zones beogen autoladders met een reikhoogte van minstens 30 m aan te kopen, met daaraan bevestigd een korf en plateau die zo zijn ontwikkeld dat alle hulpverleners in alle omstandigheden op een veilige manier kunnen werken en tevens dat het slachtoffer op een veilige manier kan worden geëvacueerd. De korf moet zowel aan de rechterkant als aan de linkerkant (van een gebeurlijk smalle straat) tot bij het raam of het terras in de hoogte kunnen reiken. Voor de zone zijn van essentieel belang: *) de wendbaarheid van de korf en *) de bereikbaarheid -voor alle hulpverleners- van ramen en terrassen op hoger gelegen verdiepingen. De zones zijn dus op zoek naar een autoladder die aan bovenstaande vereisten voldoet. Bijkomende vereiste is dat de autoladder een vaste achteras heeft omdat het voertuig dan makkelijker te besturen en makkelijker hanteerbaar is in relatief smalle straten. Een meedraaiende achteras heeft voor de zones geen meerwaarde.
Interne Kennung: 2025/08_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie ook de gevraagde opties bij de technische bepalingen. 1/ Stroomgroep in brandweeruitvoering, spanning 230/400 V, vermogen minstens 5 kVA, voorzien van een aanduidende isolatiebewaker, gemonteerd in een DIN-raam. Stopcontacten type CE.met mogelijkheid voor starten vanuit de bedienstoel 2/ Kuipbrancard FW 71 of gelijkwaardig 3/ Grondverlichting op de ladderkorf d.m.v. 2 ledschijnwerpers 4/ Functie verticale evacuatie (of schachtredding) 5/ Afsluitbaar opbergbakje in de ladderkorf 6/ Verlichting van het werkveld steunpoten 7/ Antivalbeveiliging vast gemonteerd op de korf)