801022-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung – SERVIS, REVIZE A OPRAVY SYSTÉMU PRO MONITOROVÁNÍ VJEZDU DO ZÓN S DOPRAVNÍM OMEZENÍM (LPR)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSERVIS, REVIZE A OPRAVY SYSTÉMU PRO MONITOROVÁNÍ VJEZDU DO ZÓN S DOPRAVNÍM OMEZENÍM (LPR)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívajících v provádění údržby, servisu včetně čištění a revizí elektro všech kamerových bodů Systému pro monitorování vjezdu do zón s dopravním omezením v centrální části Brna (kamer LPR a SDZ). Součástí poskytování služeb je také zabezpečení nepřetržitého dohledu nad aktuálním stavem hardware, software analytického (MMR) a aplikačního (NumberOk) serveru i nad správnou funkcí kamerových bodů LPR (kamer LPR a SDZ včetně lokální síťové infrastruktury) prostřednictvím monitorovacího software WhatsUP Gold, který je ve vlastnictví společnosti Brněnské komunikace a.s.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP25V00000033