2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová smlouva na dodávku steliva pro ústavní zvěřinec 2026 - 2028_nové ZŘ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 132 ZZVZ s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude ekonomicky nejvýhodnější. Na základě rámcové dohody bude docházet k dodávkám steliva pro ústavní zvěřinec.
Interne Kennung: 25FGU007638
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03417100 Sägespäne
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 132 ZZVZ (dále též jen „smlouva“) s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude ekonomicky nejvýhodnější. Na základě rámcové dohody bude docházet k dodávkám steliva pro ústavní zvěřinec.