See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu do chirurgii naczyniowej II
Beschreibung: Zad. 1 – Zestaw do zabiegów naczyniowych– 1 poz. asort. w ilości 70 szt.; Zad. 2 – Ultrasonografia wewnątrznaczyniowa– 8 poz. asort. w różnych ilościach; Zad.3 - Introduktory do tętnicy promieniowej– 4 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 4 - Wchłanialny opatrunek Hemostatyczny– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 5 - System do aterektomii orbitalnej– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 6 - Spirale– 5 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 7 - Zestaw angiograficzny - 2 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 8 – Zestaw do zabiegu typu CERAB– 3 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 9 - Cewnik balonowy pokryty lekiem 0,018 , 0,014– 2 poz. asort. w różnych ilościach; Zad. 10 – System szewny zamykający naczynia– 1 poz. asort. w ilości 250 szt.;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 – Zestaw do zabiegów naczyniowych
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 70 szt.;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Zad. 2 – Ultrasonografia wewnątrznaczyniowa
Beschreibung: 8 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Zad.3 - Introduktory do tętnicy promieniowej
Beschreibung: 4 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Zad. 4 - Wchłanialny opatrunek Hemostatyczny
Beschreibung: 3 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Zad. 5 - System do aterektomii orbitalnej
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Zad. 6 - Spirale
Beschreibung: 5 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Zad. 7 - Zestaw angiograficzny
Beschreibung: 2 poz. asort. w różnych ilościach;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Zad. 8 – Zestaw do zabiegu typu CERAB
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-8
Los: LOT-0009
Titel: Zad. 9 - Cewnik balonowy pokryty lekiem 0,018 , 0,014
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-9
Los: LOT-0010
Titel: Zad. 10 – System szewny zamykający naczynia
Beschreibung: 1 poz. asort. w ilości 250 szt.;
Interne Kennung: DZP/72/PN/2025-10