See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej z podziałem na 17 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i aparatury medycznej z podziałem na 17 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają załączniki : OPZ oraz formularze asortymentowo-cenowe. 3. Zamawiający podzielił zamówienie na 17 części. W związku z powyższym Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka, bądź wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowano procedurę przyspieszoną ze względu na konieczność wydatkowania środków dotacyjnych do końca roku 2025, przyznanych na realizację zamówienia przez Ministerstwo Zdrowia. Zastosowanie procedury udzielenia zamówienia bez skróconego terminu składania ofert w związku z zachowaniem niezbędnego okresu rozliczenia finansowego projektu, skutkowałoby brakiem możliwości wyłonienia Wykonawcy i zawarcia ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat EUS
Beschreibung: Szczegółowy opis został określony w Załączniku nr 1, 1a i 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Ramię C mobilny aparat RTG
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: stół operacyjny
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: USG premium
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestawy do wideointubacji i wideobronchoskopii
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Łóżka materace przeciwodleżynowe pasywne materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Aparat RTG
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Respirator
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: łóżko z materacem
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: zestaw elektronarzędzi do małych i dużych amputacji
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: lampa operacyjna sufitowa
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Diatermia z argonem
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Aparat USG
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Laser okulistyczny YAG z SLT
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Ultradźwiękowy aparat do usuwania tkanek martwiczych
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: mikroskop operacyjny
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część 17