2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één geschikt accountantskantoor dat de wettelijk verplichte accountantscontrole zál uitvoeren en aanvullende accountantsdiensten kán uitvoeren voor ICTU. Bij de gunning staat de beste prijs-kwaliteitsverhouding centraal, zodat de dienstverlening niet alleen rechtmatig is, maar ook bijdraagt aan continuïteit, onafhankelijkheid en een doelmatige uitvoering van de controle. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden van harte uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. De geschatte omvang bedraagt circa € 85.000 – € 120.000 exclusief btw per boekjaar voor de certificerende functie inclusief natuurlijk advies. Daarnaast wordt voor de aanvullende dienstverlening een bedrag van gemiddeld € 20.000 – 80.000 exclusief btw per jaar geraamd. De totale geraamde waarde van de Opdracht over de maximale looptijd van zeven jaar beweegt zich daarmee in een bandbreedte van plm. € 700.000 - € 1.400.000 exclusief btw.; ICTU is niet verplicht dit bedrag te besteden. De genoemde bedragen zijn indicatief en aan deze schattingen kunnen door Inschrijver geen rechten worden ontleend. De behoefte aan aanvullende dienstverlening is inherent dynamisch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.
801244-2025 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdienstverlening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen.