2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka sanitních vozidel pro ZZS JčK na období 2024 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávky sanitních vozidel pro ZZS JčK na období 2024 – 2026 v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Celkem se jedná o 30 kusů sanitních vozidel - Sanitní vozidlo s hydraulickými nosítky, Sanitní automobil kategorie B – podle ČSN EN 1789. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat veškerá sanitní vozidla. Předpokládaný roční objem dodávek sanitních vozidel: cca 1/3 z celkového počtu dle finančních možností zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže vymezen vzorem rámcové kupní smlouvy, který tvoří přílohu této zadávací dokumentace (dále jen „smlouva“ nebo „rámcová kupní smlouva“).
Vorherige Bekanntmachung: 696980-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka sanitních vozidel pro ZZS JčK na období 2024 - 2026 - prováděcí smlouva II
Beschreibung: Smluvní strany uzavřely dne 6.3.2024 Rámcovou kupní smlouvu, jejímž účelem je zajistit pro kupujícího poskytování plnění dle čl. 2 odst. 1 a čl. 3 odst. 4 Rámcové kupní smlouvy. Kupující postupem dle čl. 4 Rámcové kupní smlouvy vyzval prodávajícího, aby poskytl plnění specifikované v této Prováděcí smlouvě, a uzavřením této Prováděcí smlouvy mu na základě Rámcové kupní smlouvy zadává provést příslušné plnění. Prodávající se touto Prováděcí smlouvou zavazuje k poskytování následujícího plnění/dodávce: „Sanitní vozidlo s hydraulickými nosítky, sanitní automobil kategorie B – podle EN ČSN 1789 v počtu 15 kusů.
Interne Kennung: 1