2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu do głębokiej oscylacji, urządzenia do ćwiczeń stawu barkowego z oporem elastycznym, wanny do masażu wodno-wirowego kończyn dolnych i odcinka lędźwiowego, wanny do masażu wodno-wirowego kończyn górnych w ramach projektu pn. „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) aparat do głębokiej oscylacji, b) urządzenie do ćwiczeń stawu barkowego z oporem elastycznym, c) wanna do masażu wodno-wirowego kończyn dolnych i odcinka lędźwiowego, d) wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych zwanych dalej pojedynczo sprzętem lub towarem, a zbiorczo sprzętami lub towarami. Szczegółowe opisy, parametry graniczne i ilości sprzętów określone zostały w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu asortymentowo-cenowy) i w Załącznikach nr 1a1, 1a2, 1a3 i 1a4 do SWZ.
Interne Kennung: 135/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia publicznego i skrócenie terminu postępowania, co jest uzasadnione w myśl art. 138 ust. 2 pkt 2) PZP. Informacja o wyborze jednostki na realizatora została przekazana dnia 18.11.2025 r. Umowa z Ministerstwem Zdrowia została podpisana w dniu 19.11.2025 r., środki przyznane mają zostać rozliczone do końca 2025 roku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aparat do głębokiej oscylacji. Szczegółowe opisy, parametry graniczne i ilości sprzętów określone zostały w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu asortymentowo-cenowy) i w Załączniku nr 1a1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest urządzenie do ćwiczeń stawu barkowego z oporem elastycznym. Szczegółowe opisy, parametry graniczne i ilości sprzętów określone zostały w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu asortymentowo-cenowy) i w Załączniku nr 1a2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wanna do masażu wodno-wirowego kończyn dolnych i odcinka lędźwiowego. Szczegółowe opisy, parametry graniczne i ilości sprzętów określone zostały w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu asortymentowo-cenowy) i w Załączniku nr 1a3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych. Szczegółowe opisy, parametry graniczne i ilości sprzętów określone zostały w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularzu asortymentowo-cenowy) i w Załączniku nr 1a4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4