801376-2025 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – „Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na części”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na części”
BeschreibungPrzyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na dwie części: 1) Część 1 – obejmuje przyjęcie i zagospodarowanie 1 757 Mg odpadów 2) Część 2 – obejmuje przyjęcie i zagospodarowanie 3 901 Mg odpadów
Vorherige Bekanntmachung701938-2025
Interne Kennung09/PZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensRodzaj zamówienia: Zamówienie klasyczne o wartości równej lub przekraczającej progi unijne zgodnie z zapisami art. 3 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz.U. z 2024r., poz. 1320) ze zm. Tryb udzielania zamówienia: Przetarg nieograniczony zgodnie z art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz.U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 - „Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na części”
Beschreibung1) Część 1 – obejmuje przyjęcie i zagospodarowanie 1 757 Mg odpadów W zakres zamówienia wchodzi zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych w instalacji komunalnej do przetwarzania odpadów poprzez: sortowanie, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz zagospodarowanie odpadów zbieranych w sposób selektywny (odpady wielkogabarytowe, odpady zielone, bioodpady, odpady szkła, papieru i tworzyw sztucznych). Odpady pochodzą od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i innych, dla których usługi świadczy Zamawiający.
Interne Kennungczęść I - 09/PZ/2025
Menge1 757 Tonnen
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - „Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów zmieszanych, segregowanych i innych pochodzących z realizacji usługi odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i innych z podziałem na części”
BeschreibungCzęść 2 – obejmuje przyjęcie i zagospodarowanie 3 901 Mg odpadów Część II obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych, w tym odpadów wielkogabarytowych, odpadów zielonych oraz bioodpadów. Odpady pochodzą od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i innych, dla których usługi świadczy Zamawiający.
Interne Kennungczęść II - 09/PZ/2025
Menge3 901 Tonnen