See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profesní vzdělávání zaměstnanců členů OHK UL 2024 II.
Beschreibung: Předmětem projektu je další profesní vzdělávání osob z cílové skupiny projektu. Struktura školicích aktivit je vymezena sladěním potřeb zaměstnanců s potřebami společnosti – pro zaměstnance jsou připraveny zdokonalovací kurzy rozšiřující jejich odbornou způsobilost. Obsahově nabízí rozvoj zaměstnanců v oboru jejich činnosti. Dílčí část 1 – Jazykové vzdělávání - uzavřený kurz Dílčí část 2 – Měkké a manažerské dovednosti - uzavřený kurz Dílčí část 3 – Ekonomické a právní kurzy – uzavřený kurz Dílčí část 4 – Technické a jiné odborné vzdělávání pro dopravce – uzavřený kurz
Interne Kennung: Profesní vzdělávání zaměstnanců členů OHK UL 2024 II.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Dílčí část 4 – Technické a jiné odborné vzdělávání pro dopravce
Beschreibung: Dílčí část 4 – Technické a jiné odborné vzdělávání pro dopravce o Pracovní režimy řidičů (školení řidičů) o Obsluha digitálního tachografu (školení řidičů) o Bezpečná a defenzivní jízda (školení řidičů) o Dopravní předpisy aktuálně (školení řidičů) Zadavatel výslovně upozorňuje, že výše uvedený seznam kurzů je pouze demonstrativní a Zadavatel si vyhrazuje požadovat po Zhotoviteli i kurzy v seznamu neuvedené, které jsou svým charakterem obdobné a splňují podmínky projektu.
Interne Kennung: Dílčí část 4 – Technické a jiné odborné vzdělávání pro dopravce
Los: LOT-0003
Titel: Dílčí část 3 – Ekonomické a právní kurzy
Beschreibung: Dílčí část 3 – Ekonomické a právní kurzy o Jak rozumět číslům ve vlastním podnikání o Finance pro nefinanční manažery: Rozumět číslům, rozhodovat s jistotou o Jak chránit svůj nápad, značku, produkt nebo digitální obsah o Právo v podnikání srozumitelně o Zákoník práce, změny a novinky Zadavatel výslovně upozorňuje, že výše uvedený seznam kurzů je pouze demonstrativní a Zadavatel si vyhrazuje požadovat po Zhotoviteli i kurzy v seznamu neuvedené, které jsou svým charakterem obdobné a splňují podmínky projektu.
Interne Kennung: Dílčí část 3 – Ekonomické a právní kurzy
Los: LOT-0002
Titel: Dílčí část 2 – Měkké a manažerské dovednosti
Beschreibung: Dílčí část 2 – Měkké a manažerské dovednosti o Konzultativní prodej a budování hodnoty u klienta o Profesionální komunikace se zákazníky o Efektivní komunikace a strategie řešení konfliktů o Efektivní komunikace a asertivní jednání o Asertivní jednání, zvládání agresivních a manipulačních praktik o Work-life-balance a mindfulness na pracovišti o Psychická pohoda při práci, zpětná vazba - podpora vnitřní motivace o Rozvoj obchodních dovedností a vyjednávání o Key account management a osobitá péče o zákazníka o Metoda 5S o Proces výběru zaměstnance od A do Z o Projektové řízení o Řízení projektových a procesních rizik o Pracovní motivace, zpětná vazba a hodnotící pohovor o Rétorika, storytelling a improvizace o Firemní kultura a systémy sdílených hodnot o Typologie osobnosti o Ergonomie o Štíhlá výroba o Efektivní komunikace o Strategie řešení konfliktů o Vyjednávání a argumentace o Time management a prokrastinace o Prezentace v kostce o Obchodní komunikace a prezentace o Zpětná vazba 360 stupňů o Rozvoj kritického myšlení a kreativity o Kreativní metody řešení problémů – podpora a rozvoj kreativity zaměstnanců o Management rizik o Zvyšování efektivity podnikových procesů, techniky průběžného zlepšování o Inovace metodou TRIZ o VSM - management toku hodnot o Psychodiagnostika v personalistice o Leadership v řízení projektů o Efektivní komunikace v praxi o Řešení konfliktních situací s klidem a jistotou o Prezentační dovednosti bez trémy o Time management a práce s prioritami o Vedení a motivace týmu o Asertivita: umění říkat ne i prosadit své o Zvládání stresu a duševní odolnost o Týmová spolupráce v dynamickém prostředí o Kritické myšlení a rozhodování o Kreativita a inovace v každodenní práci o Customer-centric marketing: Jak postavit zákazníka do středu vaší strategie o Jak postavit efektivní marketingovou strategii Zadavatel výslovně upozorňuje, že výše uvedený seznam kurzů je pouze demonstrativní a Zadavatel si vyhrazuje požadovat po Zhotoviteli i kurzy v seznamu neuvedené, které jsou svým charakterem obdobné a splňují podmínky projektu.
Interne Kennung: Dílčí část 2 – Měkké a manažerské dovednosti
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí část 1 – Jazykové vzdělávání
Beschreibung: Dílčí část 1 – Jazykové vzdělávání o Anglický jazyk o Německý jazyk o Ruský jazyk Požadované úrovně pokročilosti kurzů: A1 až C2 dle Společného evropského referenčního rámce. Požadované zaměření výuky jazyka (dle zaměření firem): výroba, obchod, služby, doprava, gastronomie, finance, právo, daně atp.
Interne Kennung: Dílčí část 1 – Jazykové vzdělávání