See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania częściowe”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. z podziałem na następujące zadania częściowe: 1. Zadanie częściowe numer 1: Ryzyko 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk. Ryzyko 2 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – infrastruktura wodociągowa oraz kanalizacyjna położona poza terenami Zakładów Spółki. Ryzyko 3 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Ryzyko 4 – Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii i uszkodzeń. Ryzyko 5 – Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych od wszystkich ryzyk. Ryzyko 6 – Ubezpieczenie nadwyżkowe ryzyka terroryzmu i sabotażu. 2. Zadanie częściowe numer 2: Ryzyko 1 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz posiadania (użytkowania) mienia. Ryzyko 2 – ubezpieczenie kosztów działań zapobiegawczych lub naprawczych.
Vorherige Bekanntmachung: 471658-2025
Interne Kennung: 00381/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe numer 1
Beschreibung: Zadanie częściowe numer 1: Ryzyko 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk. Ryzyko 2 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – infrastruktura wodociągowa oraz kanalizacyjna położona poza terenami Zakładów Spółki. Ryzyko 3 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Ryzyko 4 – Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii i uszkodzeń. Ryzyko 5 – Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych od wszystkich ryzyk. Ryzyko 6 – Ubezpieczenie nadwyżkowe ryzyka terroryzmu i sabotażu. (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00381/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe numer 2
Beschreibung: Zadanie częściowe numer 2: Ryzyko 1 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz posiadania (użytkowania) mienia. Ryzyko 2 – ubezpieczenie kosztów działań zapobiegawczych lub naprawczych. (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 00381/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2025 zad.2