2. Verfahren
Verfahren
Titel: POTWÓRKA: Działanie 2: Zakup sprzętu fotograficznego do digitalizacji w ramach projektu pn. „Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie” realizowanego z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu fotograficznego z podziałem na części: Cześć II: Rozdział II: Działanie 2.2 Statywy i akcesoria; Część IV: Rozdział IV: Zadanie 2.4 Aparaty dokumentujące. Zamówienie dotyczy projektu pn. „Apollo. Digitalizacja i udostępnienie zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie” realizowanego z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejski
Interne Kennung: 37P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć II: Rozdział II: Działanie 2.2 Statywy i akcesoria
Beschreibung: Dostawa sprzętu określonego w OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część IV: Rozdział IV: Zadanie 2.4 Aparaty dokumentujące