See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kunsttransport Tentoonstelling Magritte
Beschreibung: Het voorzien van verpakking, verpakken en transporteren van de bruiklenen voor de tentoonstelling Magritte – La Ligne de vie, die zal plaatsvinden in KMSKA van 15 november 2025 tot en met 22 februari 2026. De heentransporten worden uitgevoerd van 27 oktober tot 5 november 2025, dit vanaf de bruikleengever naar het KMSKA (fase 1). Na afloop van de tentoonstelling zal het terugtransport van de kunstwerken vanuit het KMSKA naar de bruikleengever plaatsvinden van 23 februari tot 4 maart 2026 (fase 2). Een meer gedetailleerde omschrijving van de opdracht staat in het luik 2, de technische beschrijving.
Interne Kennung: KMSKA_25_25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA_25_25 - 1
Interne Kennung: 1