See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisu oraz nadzór autorski nad prawidłowym funkcjonowaniem oprogramowania, wchodzącego w skład zintegrowanego pakietu RATUSZ®, autorstwa firmy REKORD oraz usługa asysty technicznej Środowiska systemowego tego pakietu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie serwisu i nadzoru autorskiego nad zintegrowanym pakietem Ratusz®, autorstwa firmy REKORD. Przedmiot zamówienia obejmuje: usługi w zakresie serwisu i nadzoru autorskiego nad prawidłowością funkcjonowania Oprogramowania Ratusz® - zintegrowanego systemu zarządzania Jednostką Samorządu Terytorialnego w tym: 1.1. udostępnienie aktualnych, przetestowanych wersji Oprogramowania zwiększających ich funkcjonalność oraz dostosowanych do aktualnie obowiązującego stanu prawnego regulacji ustawowych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej; 1.2. informowanie o zmianach Oprogramowania; 1.3. udzielanie konsultacji telefonicznych oraz za pomocą systemu zdalnej pomocy TeamViewer oraz połączeń VPN w zakresie usterek i awarii; 1.4. usuwanie Usterek/błędów i Awarii krytycznych Oprogramowania; 1.5. przeprowadzania dodatkowych prac instruktażowo-wdrożeniowych szczegółowo zakres działań wskazano w PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 753724-2025
Interne Kennung: ZP/WR-Z/22/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001