See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont pomp KSB z podziałem na zadania.
Beschreibung: Remont pomp KSB z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 524783-2025
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad.1 Remont pomp ścieków surowych firmy KSB typu KRTK 600-710/400 8 UNG2K dla Zakładu „Czajka”,
Beschreibung: Remont pomp ścieków surowych firmy KSB typu KRTK 600-710/400 8 UNG2K dla Zakładu „Czajka”
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Remont pompy ścieków surowych firmy KSB typu KRTk 700-900/A320 10UNGI-D dla Zakładu „Czajka”,
Beschreibung: Remont pompy ścieków surowych firmy KSB typu KRTk 700-900/A320 10UNGI-D dla Zakładu „Czajka”,
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zad.3 Remont 2 sztuk pomp firmy KSB typu Amacan PA4 1200-870 310 10UTG1 dla Zakładu „Czajka”
Beschreibung: Remont 2 sztuk pomp firmy KSB typu Amacan PA4 1200-870 310 10UTG1 dla Zakładu „Czajka”
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zad.4 Remont pompy firmy KSB typu Sewabloc D 150-315 G1H dla Zakładu „Czajka”,
Beschreibung: Remont pompy firmy KSB typu Sewabloc D 150-315 G1H dla Zakładu „Czajka”,
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zad.5 Remont zespołów pompowych produkcji KSB dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej
Beschreibung: Remont zespołów pompowych produkcji KSB dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej
Interne Kennung: 00621/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad.5