2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego w SWZ. Ilość punktów poboru energii PPE wynosi 292 szt. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla poszczególnych grup taryfowych wynosi: 1) dla zasilania oświetlenia ulicznego: taryfa C12b dzienna – 599 700 kWh, taryfa C12b nocna -1 241 340 kWh, 2) dla budynków użyteczności publicznej: taryfa C12b dzienna – 5 640 kWh, taryfa C12b nocna – 9 600 kWh, taryfa C11 całodobowa – 230 400 kWh, taryfa C21 całodobowa – 10 800 kWh, taryfa G11 całodobowa – 7 200 kWh, 3) dla placówek oświatowych: taryfa C11 – 299 400 kWh, taryfa C21 – 471 600 kWh. Moc umowna dla wszystkich punktów PPE wynosi: 2 207 kW. Zamawiający jest zaliczany do V grupy przyłączeniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 632387-2025
Interne Kennung: ZP.272.37.GK.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy, zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 do SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.