See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bulklevering brandstoffen
Beschreibung: Scope van de Opdracht Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - De (bulk) levering van brandstoffen, ten behoeve van vervoer, op locaties Lelystad en Ossendrecht. - Alles dat samenhangt met het tijdig kunnen bijvullen van de brandstoftanks door het geschikt maken van de tankinstallatie voor het digitaal en op afstand uitlezen van de vulgraad van de tanks . Buiten de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - De (bulk) levering van brandstoffen ten behoeve van doeleinden anders dan vervoer, bijvoorbeeld huisvesting.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0000