2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst rioolreiniging en -inspectie Papendrecht 2026-2027
Beschreibung: Het werk bestaat hoofdzakelijk uit: - Reinigen van de riolering - Inspecteren van de riolering, inclusief bijkomende werkzaamheden, zoals treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen, inzet bij calamiteiten en inzet van materieel en personeel. onbekend
Interne Kennung: 240161GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar. Optie tot eenzijdige verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.