2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oprogramowania, zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszej specyfikacji. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 8 części: Część nr 1 - Oprogramowanie do audytu środowiska ActiveDirectory dla 20 kontrolerów Część nr 2 - Oprogramowanie do obróbki plików multimedialnych i graficznych Część nr 3 - Narzędzie do repozytorium kodu źródłowego Część nr 4 - Narzędzie do śledzenia błędów oraz zarządzania projektem Część nr 5 - Oprogramowanie do zgłaszania i zarządzania problemami informatycznymi dla 15 techników Część nr 6 - Zapewnienie ciągłej jakość i bezpieczeństwo kodu Część nr 7 - Windows serwer Część nr 8 - Licencje do wirtualizacji desktopów 3. Zamawiający przewiduje PRAWO OPCJI w zakresie pakietu nr 4 - dostawę 100 szt. licencji, zgodnie z załącznikiem nr 1.1. do specyfikacji - „Formularz cenowy” - z zastosowaniem PRAWA OPCJI w ilości dodatkowych 100 licencji z uwagi na fakt, że przy wszczęciu postępowania brak jest możliwości określenia docelowej liczby użytkowników. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego (opcji) jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia opcjonalnego. Przedmiotowe prawo opcji może być realizowane przez Zamawiającego etapowo / częściowo / fragmentarycznie / sukcesywnie, przy czym może zostać zrealizowane nie później niż w okresie obowiązywania umowy w niniejszym postępowaniu. Po upływie tego terminu zastrzeżone prawo opcji (w zakresie, w jakim nie zostało uruchomione) wygasa, w związku z czym Zamawiający po upływie tego terminu nie może już z niego skorzystać. 4. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, wolny od wad fizycznych i prawnych, w 100% sprawy oraz musi spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza przedmiotu zamówienia fabrycznie odnowionego.
Interne Kennung: FH/01/11/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oprogramowanie do audytu środowiska ActiveDirectory dla 20 kontrolerów
Beschreibung: zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Oprogramowanie do obróbki plików multimedialnych i graficznych
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Narzędzie do repozytorium kodu źródłowego
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Narzędzie do śledzenia błędów oraz zarządzania projektem
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: Oprogramowanie do zgłaszania i zarządzania problemami informatycznymi dla 15 techników
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: Zapewnienie ciągłej jakość i bezpieczeństwo kodu
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: Windows serwer
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: Licencje do wirtualizacji desktopów
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający przewiduje PRAWO OPCJI w zakresie pakietu nr 4 - dostawę 100 szt. licencji, zgodnie z załącznikiem nr 1.1. do specyfikacji - „Formularz cenowy” - z zastosowaniem PRAWA OPCJI w ilości dodatkowych 100 licencji z uwagi na fakt, że przy wszczęciu postępowania brak jest możliwości określenia docelowej liczby użytkowników. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego (opcji) jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia opcjonalnego. Przedmiotowe prawo opcji może być realizowane przez Zamawiającego etapowo / częściowo / fragmentarycznie / sukcesywnie, przy czym może zostać zrealizowane nie później niż w okresie obowiązywania umowy w niniejszym postępowaniu. Po upływie tego terminu zastrzeżone prawo opcji (w zakresie, w jakim nie zostało uruchomione) wygasa, w związku z czym Zamawiający po upływie tego terminu nie może już z niego skorzystać.