2. Verfahren
Verfahren
Titel: Příprava projektové dokumentace pro výstavbu Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno a.s.
Beschreibung: Zpracování projektové dokumentace (resp. projektových dokumentací), jejímž předmětem je odstranění stávajících objektů v areálu zadavatele (S014, S025, H030, H031, H098, H116, H123, H127, H128) a výstavba skladové haly, a to v souladu s vypracovanou studií, jež tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace, a to v takovém stupni a kvalitě, která umožní řádnou přípravu stavby v souladu s relevantními právními předpisy (požadavky na jednotlivé stupně projektové dokumentace jsou konkretizovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace), a to zejména též právní úpravou zadávání veřejných zakázek. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou rovněž tyto činnosti: - poskytnutí součinnosti dodavatele zadavateli při zadávání veřejné zakázky na realizaci – výběr zhotovitele stavby (zejména zajištění návrhu odpovědí na žádosti dodavatelů o vysvětlení zadávací dokumentace ve vazbě na dodavatelem zpracovanou projektovou dokumentaci a případné navazující doplnění či zpřesnění zpracované projektové dokumentace); - průběžný odborný dozor nad souladem realizace dokumentace pro provádění záměru s dokumentací o povolení záměru a nad prováděním záměru v souladu s dokumentací pro provádění záměru ve smyslu § 14 písm. h) zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů; - provádění autorského dozoru při realizaci stavby na základě projektové dokumentace; - poskytnutí licence ke zpracované projektové dokumentaci a jejího hmotného zachycení, a to na celou dobu trvání ochrany majetkových práv plynoucích z autorství vybraného dodavatele. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Příprava projektové dokumentace pro výstavbu Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno a.s.