2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna výtahů na sídlišti Juliánov Brno-Židenice
Beschreibung: Plnění veřejné zakázky spočívá v realizaci kompletní výměny osobních výtahů v bytových domech Krásného 13, 15, 26, Marie Kudeříkové 2, 4 a Juliánovské náměstí 1, Brno-Židenice. Součástí plnění je zejména: − demontáž a ekologická likvidace stávajících výtahů, − dodání a montáž nových osobních výtahů, − provedení všech souvisejících prací a dodávek, − provedení všech předepsaných revizí a zkoušek dle platných právních předpisů a technických norem, − zajištění záručního a pozáručního servisu. V každém bytovém domě se nacházejí 2 ks osobních výtahů, jeden o nosnosti 400 kg a druhý o nosnosti 630 kg; celkem se tedy jedná o výměnu 12 ks osobních výtahů ve 6 bytových domech. V bytovém domě Juliánovské náměstí 1 je 11 nadzemních podlaží; výtah obsluhuje 1. až 10. NP, kde je umístěna strojovna, 11. NP (nástavba) je přístupné pouze po schodišti. V ostatních bytových domech vede trasa výtahů z 1. do 10. NP, nad nimi je umístěna strojovna. Výtahy jsou v jednotlivých domech umístěny ve výtahové šachtě vedle sebe. Výměna výtahů bude probíhat za plného obsazení bytových domů nájemníky. Výměnu je nutné provádět postupně v jednotlivých domech tak, aby byl v každém domě po celou dobu prací alespoň jeden výtah provozuschopný; současně je umožněno provádět výměnu výtahů ve více bytových domech paralelně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1