2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker
Beschreibung: Gemeente Halderberge heeft het voornemen een raamovereenkomst te sluiten met één softwarebroker. Deze softwarebroker fungeert als intermediair en strategisch partner en treedt op als deskundige en belangenbehartiger richting de softwaremarkt. De softwarebroker ondersteunt de gemeente bij het realiseren van een toekomstbestendig, transparant en beheersbaar applicatielandschap dat aansluit bij de omvang, behoeften en strategische koers van de organisatie. Gemeente Halderberge maakt op dit moment gebruik van verschillende standaardapplicaties. Deze zijn opgenomen in bijlage 3 van de aanbestedingsdocumenten. De softwarebroker moet in staat zijn al deze programmatuur, mits geautoriseerd door de betreffende producent, te leveren. De geschatte opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.500.000,00 excl. BTW per jaar. Dit is echter wel een indicatie. Hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 15.000.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. Indien binnen de contractduur deze maximale waarde wordt bereikt, zal de overeenkomst bij het bereiken van voornoemde maximale waarde van € 15.000.000,- exclusief BTW van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de looptijd. De overeenkomst kan dus eerder eindigen, indien de maximale omvang is bereikt.
Interne Kennung: K011070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Halderberge heeft het voornemen een raamovereenkomst te sluiten met één softwarebroker. Deze softwarebroker fungeert als intermediair en strategisch partner en treedt op als deskundige en belangenbehartiger richting de softwaremarkt. De softwarebroker ondersteunt de gemeente bij het realiseren van een toekomstbestendig, transparant en beheersbaar applicatielandschap dat aansluit bij de omvang, behoeften en strategische koers van de organisatie. Gemeente Halderberge maakt op dit moment gebruik van verschillende standaardapplicaties. Deze zijn opgenomen in bijlage 3 van de aanbestedingsdocumenten. De softwarebroker moet in staat zijn al deze programmatuur, mits geautoriseerd door de betreffende producent, te leveren. De geschatte opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.500.000,00 excl. BTW per jaar. Dit is echter wel een indicatie. Hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met onderstaande opties. De opdrachtgever beschouwt deze opties voor een wijziging en/of aanvulling van de overeenkomst als een herzieningsclausule in de zin van de Aanbestedingswet artikel 2.163c. 1. Adviesdiensten Opdrachtgever kan behoefte hebben aan specifieker advies. Dit advies reikt verder dan hetgeen bij aanvullende dienstverlening in hoofdstuk 2 van het beschrijvend document is opgenomen. Voor deze adviesdienst geldt het opgegeven uurtarief zoals opgenomen in de prijsopgave bijlage 1- Inschrijfbiljet. Deze adviesdiensten kunnen, maar niet uitsluitend, het onderstaande omvatten: • Het opstellen van een functionele offerteaanvraag. • Ondersteuning en/of advisering bij opstellen van nadere offerteaanvragen waarbij opdrachtgever een uitgebreider offertetraject, vergelijkbaar met een aanbesteding, wil doorlopen. • Het houden van een marktconsultatie, zoals bedoeld wordt bij een overheidsopdracht volgens de Aanbestedingswet. • Advisering bij toekomstige aanbestedingen van opdrachtgever. 2. Uitbreiden van aantal licenties Indien het noodzakelijk is om het aantal licenties (Gebruiksrecht) van Standaardprogrammatuur gedurende de looptijd van de raamovereenkomst en/of van de nadere overeenkomsten uit te breiden, kan opdrachtgever dit tot een maximum van 50% van de geraamde waarde van de nadere opdracht doen. In beginsel, indien dit mogelijk is, gaat dit onder gelijkblijvende voorwaarden.