See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Platformy Narzędziowej składającej się z 8 sztuk serwerów (2 x po 4 sztuki) oraz Oprogramowania wraz ze wsparciem technicznym i serwisem gwarancyjnym przez 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Platformy Narzędziowej składającej się z 8 sztuk serwerów (2 x po 4 sztuki) oraz Oprogramowania wraz ze wsparciem technicznym i serwisem gwarancyjnym przez 48 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1497 z późn. zm.) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do Formularza oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z Wykonawców. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: a) Dostawa Platformy narzędziowej w terminie 25 Dni roboczych od podpisania Umowy w tym: - Dostawa dwóch nowych Zestawów Urządzeń do lokalizacji Zamawiającego w terminie do 20 Dni roboczych od dnia zawarcia umowy, zakończona protokołem odbioru ilościowego. - Dostawa Oprogramowania Platformy narzędziowej, Oprogramowania do Wirtualizacji przestrzeni dyskowej , Oprogramowania do Wirtualizacji mocy obliczeniowej oraz Oprogramowania Systemu zarządzania w terminie 5 Dni roboczych od dnia zawarcia umowy, zakończona protokołem odbioru ilościowego Oprogramowania. b) Montaż i uruchomienie Zestawów Urządzeń oraz Instalacja i konfiguracja dostarczonego Oprogramowania ,wykonanie Dokumentacji powykonawczej do 5 Dni roboczych od dostawy Zestawów Urządzeń, zakończone protokołem odbioru jakościowego. d) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu Serwis gwarancyjny dla Urządzeń Platformy narzędziowej, realizowany przez producenta Urządzeń oraz Wsparcie techniczne Oprogramowania realizowane przez producenta Oprogramowania przez 48 miesięcy, od dnia podpisania Protokołu odbioru jakościowego. 10. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest przez Pełnomocnika Zamawiającego działającego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego na podstawie art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.): 11. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta bezpośrednio z Zamawiającym Skarb Państwa – Minister Cyfryzacji ul. Królewska 27 00-060 Warszawa
Vorherige Bekanntmachung: 592281-2025
Interne Kennung: COI-ZAK.262.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA PLATFORMY NARZĘDZIOWEJ SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z 8 SZTUK SERWERÓW (2 X PO 4 SZTUKI) ORAZ OPROGRAMOWANIA WRAZ ZE WSPARCIEM TECHNICZNYM I SERWISEM GWARANCYJNYM PRZEZ 48 MIESIĘCY
Beschreibung: zgodnie z OPZ