2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Szczurowa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy; położonych w granicach administracyjnych Gminy Szczurowa, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) usytuowanego w miejscowości Szczurowa. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej oraz budynków użyteczności publicznej. Kategorie odpadów komunalnych: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 w szacowanej ilości około 1100 Mg, b) Bioodpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 i 20 01 08 w szacowanej ilości około 50 Mg, c) Odpady papieru i tektury, opakowania z papieru i tektury o kodzie 15 01 01 i 20 01 01, odpady metali, opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40, odpady szkła bezbarwnego i kolorowego, opakowania ze szkła o kodzie 15 01 07 i 20 01 02 w szacowanej ilości około 300 Mg, d) Odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w szacowanej ilości około 110 Mg, e) zużyte opony (od samochodów osobowych, rowerów, motocykli itp. niepochodzące z działalności gospodarczej) o kodzie 16 01 03 w szacowanej ilości około 30 Mg, f) zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny o kodzie 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 w szacowanej ilości około 20 Mg, g) odbieranie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z tzw. PSZOK w szacowanej ilości około 50 Mg. Liczba gospodarstw domowych na podstawie złożonych deklaracji wg stanu na dzień 06.10.2025 r. - 2 475. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy tj. Udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. odbierania i zagospodarowania odpadów o wartości stanowiącej nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego - ilość usług zleconych w ramach zamówienia uzupełniającego będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: UG.I.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami procedury, o której mowa w art. 139 Ustawy Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca będzie zobowiązany do złożenia JEDZ oraz dokumentów określonych w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy; położonych w granicach administracyjnych Gminy Szczurowa, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) usytuowanego w miejscowości Szczurowa. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej oraz budynków użyteczności publicznej. Kategorie odpadów komunalnych: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 w szacowanej ilości około 1100 Mg, b) Bioodpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 i 20 01 08 w szacowanej ilości około 50 Mg, c) Odpady papieru i tektury, opakowania z papieru i tektury o kodzie 15 01 01 i 20 01 01, odpady metali, opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40, odpady szkła bezbarwnego i kolorowego, opakowania ze szkła o kodzie 15 01 07 i 20 01 02 w szacowanej ilości około 300 Mg, d) Odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w szacowanej ilości około 110 Mg, e) zużyte opony (od samochodów osobowych, rowerów, motocykli itp. niepochodzące z działalności gospodarczej) o kodzie 16 01 03 w szacowanej ilości około 30 Mg, f) zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny o kodzie 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 w szacowanej ilości około 20 Mg, g) odbieranie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z tzw. PSZOK w szacowanej ilości około 50 Mg. Liczba gospodarstw domowych na podstawie złożonych deklaracji wg stanu na dzień 06.10.2025 r. - 2 475. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen