See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania serwerowego, biurowego oraz wirtualizacyjnego (Microsoft Windows Server, SQL Server, Office 365, VMware vSphere)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa oprogramowania serwerowego, biurowego oraz wirtualizacyjnego (Microsoft Windows Server, SQL Server, Office 365, VMware vSphere) Określenie przedmiotu zamówienia: Część 1 - Dostawa licencji Windows Server 2025 Część 2 - Dostawa licencji SQL Server ramach projektu pt. Warszawski System Integracyjny Miejskich Baz Danych (SIMBAD). Część 3 - Dostawa subskrypcji licencji biurowych Część 4 - Dostawa subskrypcji licencji oprogramowania do wirtualizacji
Vorherige Bekanntmachung: 598662-2025
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/82/PN/31/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48518000 Emulationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Dostawa licencji Windows Server 2025
Beschreibung: część 1: Dostawa licencji Windows Server 2025
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/82/PN/31/25 - część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3-Dostawa subskrypcji licencji biurowych
Beschreibung: Część 3- Dostawa subskrypcji licencji biurowych
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/82/PN/31/25 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa subskrypcji licencji oprogramowania do wirtualizacji
Beschreibung: Część 4 - Dostawa subskrypcji licencji oprogramowania do wirtualizacji
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/82/PN/31/25 - część 4