80210-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Pracowni Hemodynamiki.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Pracowni Hemodynamiki.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Pracowni Hemodynamiki. Szacunkowa minimalna ilość godzin na okres objęty postępowaniem konkursowym od 01.11.2025 do 31.10.2027 wynosi 1728. Szacunkowa maksymalna ilość godzin wynosi 3 456 godzin.
Interne KennungDSO.113.49.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001