802154-2025 - Ergebnis
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Prywatna chmura obliczeniowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrywatna chmura obliczeniowa
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. Zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego*, obowiązującej z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów obowiązywania Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego oraz Odnowienie Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego przez Wykonawcę w systemach obsługi serwisowej Producenta wraz z dostarczeniem dokumentów potwierdzających Odnowienie Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego; 1.2. Zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Oprogramowania nabywanego oraz Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania nabywanego przez Wykonawcę w systemach obsługi serwisowej Producenta wraz z dostarczeniem dokumentów potwierdzających Aktywację Subskrypcji licencji Oprogramowania nabywanego; 1.3. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych dostarczonego Oprogramowania nabywanego, w tym w szczególności: 1.3.1. rozbudowa Środowiska kontenerowego w oparciu o Oprogramowanie nabywane; 1.3.2. wykonanie przez Wykonawcę aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego, w związku z rekonfiguracjami wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego oraz praw zależnych; / **1.3.1. wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego Środowiska kontenerowego opartego o Oprogramowanie nabywane; 1.3.2. instalacja nowego Środowiska kontenerowego w oparciu o Oprogramowanie nabywane; 1.3.3. wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego, w związku z budową Środowiska kontenerowego i rekonfiguracjami wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do wykonanej Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego oraz praw zależnych; 1.3.4. wykonanie niezbędnych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego; 1.3.5. wykonanie testów akceptacyjnych wykonanych Usług instalacyjno-wdrożeniowych; 1.3.6. przeszkolenie pracowników Zamawiającego w trybie warsztatów szkoleniowych, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, oraz przeniesieniem własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe; 1.4. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego; 1.5. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe, w tym na dostarczone Oprogramowanie nabywane. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. **Zapis zakresu Usług instalacyjno-wdrożeniowych określony w poniższych pkt 1.3.1. - 1.3.6. dotyczy sytuacji zaproponowania przez Wykonawcę produktu równoważnego.
Vorherige Bekanntmachung624736-2025
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0387/DIT/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) (dalej „ustawa”), Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy, o ile zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszonego na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Mając powyższą regulację na względzie, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, przekazał wstępne ogłoszenia informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia, tj. wstępne ogłoszenie informacyjne Nr 7/2025 15763-2025, które zostało przekazane do publikacji dnia 09.01.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. Zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego*, obowiązującej z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów obowiązywania Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego oraz Odnowienie Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego przez Wykonawcę w systemach obsługi serwisowej Producenta wraz z dostarczeniem dokumentów potwierdzających Odnowienie Subskrypcji licencji Oprogramowania posiadanego; 1.2. Zakup przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Oprogramowania nabywanego oraz Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania nabywanego przez Wykonawcę w systemach obsługi serwisowej Producenta wraz z dostarczeniem dokumentów potwierdzających Aktywację Subskrypcji licencji Oprogramowania nabywanego; 1.3. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych dostarczonego Oprogramowania nabywanego, w tym w szczególności: 1.3.1. rozbudowa Środowiska kontenerowego w oparciu o Oprogramowanie nabywane; 1.3.2. wykonanie przez Wykonawcę aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego, w związku z rekonfiguracjami wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do aktualizacji Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego oraz praw zależnych; / **1.3.1. wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego Środowiska kontenerowego opartego o Oprogramowanie nabywane; 1.3.2. instalacja nowego Środowiska kontenerowego w oparciu o Oprogramowanie nabywane; 1.3.3. wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego, w związku z budową Środowiska kontenerowego i rekonfiguracjami wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do wykonanej Dokumentacji Powykonawczej Środowiska kontenerowego oraz praw zależnych; 1.3.4. wykonanie niezbędnych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego; 1.3.5. wykonanie testów akceptacyjnych wykonanych Usług instalacyjno-wdrożeniowych; 1.3.6. przeszkolenie pracowników Zamawiającego w trybie warsztatów szkoleniowych, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, oraz przeniesieniem własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe; 1.4. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego; 1.5. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe, w tym na dostarczone Oprogramowanie nabywane. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. **Zapis zakresu Usług instalacyjno-wdrożeniowych określony w poniższych pkt 1.3.1. - 1.3.6. dotyczy sytuacji zaproponowania przez Wykonawcę produktu równoważnego.