2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectief inzamelen en verwerken van huishoudelijk textielafval via containers in het werkingsgebied van IVOO
Beschreibung: De opdracht omvat de selectieve inzameling, herbestemming, verkoop en verwerking van huishoudelijk textielafval via straatcontainers. Plaats van dienstverlening: diverse locaties in het werkingsgebied van IVOO (Bredene, Gistel, Ichtegem, Middelkerke, Oostende en Oudenburg). De opdracht start uiterlijk op 1 maart 2026 en eindigt op 31 december 2027 en is 1 keer verlengbaar voor een periode van 2 jaar.
Interne Kennung: 2025 - Inzameling textiel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 - Inzameling textiel - 1
Interne Kennung: 1