See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van 17 elektrisch aangedreven multi functionele voertuigen met een 12-jarige overeenkomst voor wisselstukken en herstellingen.
Beschreibung: Aankoop van 17 elektrisch aangedreven multi functionele voertuigen met een 12-jarige overeenkomst voor wisselstukken en herstellingen.
Interne Kennung: GAC_2025_03741
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Faillissement toeleverancier huidige overeenkomst. Dringende noodzaak.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03741 - 1
Interne Kennung: 1