2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA WAN Verbindingen
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een betrouwbare partner voor het leveren, en indien nodig aanleggen, van dark fiber verbindingen voor al haar locaties. Voor de locaties waar een dark fiber verbinding niet mogelijk is, vragen wij een L2 verbinding / FTTH of een symmetrische internetverbinding. €4.500.000,- excl. BTW over de gehele contractperiode van 5 jaar + 5 optiejaren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EMVI, beste prijs/kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32560000 Glasfasermaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vijf keer verlengen met één jaar.