2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA IMPLANTÓW ORTOPEDYCZNYCH
Beschreibung: DOSTAWA IMPLANTÓW ORTOPEDYCZNYCH W PODZIALE NA 5 ZADAŃ
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP/34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZAMÓWIENIA ZNAJDUJĄCYM SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 2
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DO swz
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIENR3
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZAWARTYM W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DLA ZADANIA NR 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIENR4
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZAWARTYM W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DLA ZADANIA NR 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZAWARTYM W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DLA ZADANIA NR 5