See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniark
Beschreibung: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniark
Interne Kennung: KO 41/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniark I
Los: LOT-0002
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniark II
Los: LOT-0003
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki III
Los: LOT-0004
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki IV
Los: LOT-0005
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki V
Los: LOT-0006
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki VI
Los: LOT-0008
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki VII
Los: LOT-0009
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki VIII
Los: LOT-0010
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki IX
Los: LOT-0011
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki X
Los: LOT-0012
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki XI
Los: LOT-0013
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki XII
Los: LOT-0014
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki XIII
Los: LOT-0015
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki XIV
Los: LOT-0016
Titel: Usługi świadczone przez personel medyczny Świadczenie zdrowotne świadczone przez pielęgniarki XV